Проект “Зелений дім” відвідали гості з Москви

Одним з лідерів Російської Федерації в галузі овочівництва є компанія Гавриш www.gavrish.ru , яка отримала назву від пана Гавриша С.Ф , відомого російського вченого селекціонера.

Що ж привело їх на Закарпаття з далекої Москви та Києва?

Вже другий рік наш фонд працює з цією компанією для того,щоб наші родини випробували нові сорти перцю, помідорів та огірків російської селекції і зробили висновки щодо конкурентоспроможності в порівнянні з іншими відомими виробниками.

В січні цього року це насіння ми роздали в наші родини і отримали перші результати ,які виявилися дуже вдалими . І саме для вивчення цих результатів приїхав пан Сергій Борисов ( Москва ) і пан Олександр Динник ( Київ) ,який є керівником представництва компанії Гавриш в Україні.

І ось ми в Перехресті в родині Сюч Лойоша ,який випробував нові гібриди огірків компанії Гавриш . Дуже сподобався цій родині сорти огірка компанії , а саме Модель, Адмірал, Максимус , Кураж.

Після розповіді господаря було домовлено про проведення семінару навесні 2013 року саме по цим гібридам з метою демонстрації іншим виробникам можливостей отримання прибутку завдяки праці російських селекціонерів , так як ми давно звикли до продукції голландських , французьких , німецьких селекціонерів , але забули про наших вчених .

На фото : нарада в родині Сюч Лойош ( Перехрестя) .

Після Перехрестя була зустріч з працівниками консервного заводу торгової марки « Дядя Ваня « ,яка є лідером в Росії по консервованим огіркам . Це вже були інші вимоги до гібридів огірка , так як консервні заводи закупляють огірки, вирощені в відкритому грунті . Лише сонце ,якого достатньо при вирощуванні овочів в відкритому гнуті, дає таку властивість огіркам, що вони не м’якнуть після тривалого зберігання . І всі зацікавлені продовжити період вирощування огірка у відкритому грунті , що важко через те, що огірок любить тепло .

Всі побажання були записані і будуть враховані російськими селекціонерами при створенні нових гібридів . Як господарі, так і гості , всі були задоволені проведеною зустріччю.

Найбільше гості вивчали проект « Зелений дім « ,який допомагає багатодітним родинам . Весь світ бореться за виробника, а фонд « Терра Деї» створює таких виробників що є дуже інноваційним . Саме це відмітили гості,які багато їздіть по світу.

Крім огірків , добре зарекомендували себе помідори Азов, Івановець , Джераш та інші. Тому навесні приїде головний агроном компанії,який довгий час робив на тепличному комплексі , і буде вчити наші родини і всіх бажаючих . В компанії працює багатоканальна лінія для консультації дрібних виробників,що є дуже потрібним . Зараз може виграти лише той ,хто не лише виробляє ,а й допомагає виростити .

Про дату і час навчань буде повідомлено пізніше.

Задоволені гості Закарпаттям ,гостинністю наших людей . Тому робота почнеться з Нового року ,коли почнуть висівати насіння помідорів в касети . І роботу цю нам пообіцяли контролювати,щоб було що показати навесні і літом .

Виконавчий директор Омельченко О.А.

 
Банер
Сайт створений за підтримки фонду Szülőföld
Інформаційний партнер
Банер